Květináče a truhlíky

Magnet 3Pagen Elektrický čistič spár

Už žádné pracné škrábání spárů terasy, chodníků nebo obrubníků ve skloněné pozici. Elektrický čistič spár přebírá práci za Vás. Ergonomický tvar s 2 vyměnitelnými kartáči, bezpečnostním spínačem a vodícím kolečkem pro snadné ovládání.

Více info Cena
Plastový květináč Perla 16 cm, vínová, Plastia

Plastový obal na květináč Perla je vhodný pro pěstování všech druhů pokojových rostlin. Jeho moderní tvar zajistí, že bude elegantní dekorací hodící se do interiéru.

Více info Cena
Magnet 3Pagen Vyvýšený záhonek

Vaše oblíbené květiny, bylinky do kuchyně nebo zelenina - do tohoto vyvýšeného záhonku zasadíte vše - bez namáhavého ohýbání. Ideální na balkón nebo na zahradu, bez ohledu na roční období.

Více info Cena
Truhlík samozavlažovací 30 cm béžová

Samozavlažovací květináč s reliéfem ratanu. Nový design na Váš balkón, terasu či zahradu.

Více info Cena
Magnet 3Pagen Nůžky na okraj trávníku

Ať už ve svahu, nebo na rovných plochách, teď už se nemusíte ohýbat. Nůž rotující o 360° upraví okraje trávníku a Vaše zápěstí nebude nepřiměřeně namáhané. Vhodné pro praváky i leváky.

Více info Cena
Květináč Coluna tmavě šedý Ø 26 cm BLOMUS

Nenápadný ale stylový květináč COLUNA ve světle šedé barvě dá vyniknout svěží zelené barvě pěstovaných rostlin. Květináč COLUNA: Vyroben z umělého kamene Polystone Rozměry: průměr 26 cm, výška 24 cm Minimalistický design Vybaven plstěným dnem proti poškrábání povrchů

Více info Cena

Nejhledanější