Květináče a truhlíky

PlasticFuture Květináč URBI EKO antracit

Tento originální kousek bude skvělým doplňkem do zahrady i do interiéru. Zaručeně zapadne do jakéhokoliv designu.

Více info Cena
Magnet 3Pagen Solární světlo modrá

Velkolepá a mimořádná! Tato solární lampa zaujme svým extravagantním designem ve tvaru plamene a třpytivou úpravou. Ukládá energii během dne a každou noc ponoří Vaši zahradu do teplého světla - prostě magické!

Více info Cena
Plastia Samozavlažovací truhlík Berberis 80, terakota + sl. kost

Moderní a důmyslné zpracování je z dílny mladých českých designerů, studia WRKS. Ve dvou velikostních variantách a 6 barevných provedeních a s netradiční barevnou vložkou. Zalévání je bezstarostné - Berberis má velkou zásobárnu vody s hladinoměrem, dostatečně velký otvor pro zalévání a přepad vody. Pro pěstování květin, bylin i drobné zeleniny. Slušet bude oknům i terase.

Více info Cena
Sadbovač s víkem Respana Planter Wood Low set 78 cm, šedý kámen

Tento miniaturní skleník s dobrou ventilací a kontrolou vlhkosti nezabere doma příliš mnoho místa a vytváří ideální podmínky pro růst sazenic. Umožňuje pěstování mladé zeleniny, bylinek nebo menších teplomilných rostlin, které jsou citlivé na atmosférické změny.Můžete ho také využít jako přenosný sadbovač nebo jako obal na květiny. Má lehké průsvitné víko s regulovatelnými ventilačními otvory, které zajišťují dokonalé mikroklima a zabraňují zapaření rostlin a zároveň chrání sazenice před hmyzem.Originalitu sadbovače podtrhují nohy vyrobené z tvrdého světlého dřeva. Tento dekorativní prvek je spojením funkčnosti a nadčasové elegance. 

Více info Cena
Magnet 3Pagen Pestební sada "Lilek"

Rarita v našich zahradách. Do kyblíku nebo na záhon. Doba sklizně: léto.

Více info Cena
Květináč Hlava krávy - 39*33*26 cm

Ödvažte se a zasaďte bylinky a jiné zahradní rostliny do originálního květináče ve tvaru hlavy krávy. Má i další výhodu, jen tak ho nezapomenete zalít. Hodí se nejenom na zahradu, slušet mu to bude i v kuchyni.

Více info Cena

Nejhledanější